Новини
Універсал 9 ERP

23 Квітня 2021

Завершено впровадження на ТОВ "ГЛОБИНО АГРО"

Наступний крок - автоматизація ТОВ "ГЛОБИНО АГРО". Це одне з найбільш молодих підприємств групи компаній «Глобино», яке активно розвивається.

У користуванні фірми знаходиться 2200 га орної землі, на яких вирощується широкий асортимент сільськогосподарських культур, який постійно розширюється. «Глобино Агро» - важлива ланка корпорації ГЛОБИНО, оскільки є елементом вертикальної інтеграції виробництва.
На цей час автоматизовано:
►облік врожаїв в розрізі полів, складів зберегання, сільськогосподарських культур, договорів...
►облік переробки врожаю
►планування посіву по полях, по с/г культурах, по номенклатурних групах, по підприємствах
►облік руху автотранспорту і ПММ
►облік с/г відходів

02 Жовтня 2020

Глобинський Маслосирзавод: успішно пройшло перше впровадження Універсал 9!

Після трьох років напруженої роботи зі створення технологічно нової версії нашого програмного продукту – Універсал 9 – успішно здійснено її перше впровадження на одному з підприємств групи компаній «Глобино», а саме у
ТОВ «Глобинський Маслосирзавод»

Запущено в експлуатацію модулі:

►приймання молока, зокрема мобільними заготівельниками з використанням мобільних пристроїв
►виробництво сиру та олії
►збут продукції
►розрахунок собівартості продукції
►керування автопарком
►бухгалтерія та податковий облік, тісна інтеграція з М.E.DOC
►облік основних засобів
►кадри та заробітна плата
►реалізація інтерфейсу до онлайн тендерного майданчика

Нову версію Універсалу характеризує ряд важливих технологічних нововведень, вкладених у значне підвищення продуктивності системи. Це і зміна СУБД (тепер використовується Oracle Database), і орієнтація на веб-технології (що дозволяє зробити процес розгортання робочих місць клієнтів максимально простим), і багаторівнева архітектура. Остання дозволяє оптимізувати обчислювальні потужності системи, а також тісно інтегруватись із широким спектром стороннього ПЗ та обладнання.

Істотних змін зазнала архітектура зберігання корпоративних даних у частині глибини аналітики даних, а також можливостей їх візуалізації, реалізованих на рівні ядра системи.

Також велику увагу приділено можливостям налаштування корпоративного обліку, коли одні й самі документи зачіпають кілька підприємств холдингу (або площин обліку). Ці механізми отримали зручні інструменти налаштування на рівні ядра системи.

Глобинський маслосирзавод отримав нову потужну програмну платформу, яка забезпечить його функціонування та подальше зростання. На черзі інші підприємства холдингу...

СофтПро

Група компаній СофтПро
працює з 1992 року

ЗВ'ЯЗОК